Logo Kobry Kladno
Čech Akademy Black Belt
O Nás
karate
Karate
kickbox
Kickbox
Allkampf-jitsu SDS
Sebeobrana SDS
Brazilské jiu-jitsu
Jiu-Jitsu
karate
Workout
RSS kanál pro stránky KobraKladno.cz Kobra Kladno na Facebooku
Login:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto počítači
  • Přihlásit
info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Aktuality

Nábor od ledna 2019

Klub PANTER

Partnerský klub karate PANTER zve mládež na 14.-tou ZŠ v Kročehlavech, ulice Ukrajinská 2447.

Tiger Cup 2018 JJ Chomutov

6.10.2018 proběhl mezinárodní turnaj Jiu-Jitsu. Kobra Kladno zaválela a odvezla si z tohoto klání v Chomutově osm zlatých, pět stříbrných a dvě bronzové medaile v disciplínách Hard formy a Ne-waza.

Brazilské Jitsu - seminář

Michal Bittner Black belt Brazilského Jiu-Jitsu  - rozjel 1.12. 2018 sobotní seminář v Kladně v dojo ČABB (u zimního stadionu). Z Čech a Moravy se setkalo třicet fighterů a na žíněnce strávili téměř bez přestávky pět hodin. Zaměření bylo na boj v postoji, na sweeps a jejich aplikace. Při semináři Michal Bittner udělil vyšší technické stupně a předal modré, fialové i hnědé pásy těm, kteří splnili náročnou přípravu. Naše Lucka Brokešová byla oceněna  blue beltem . Gratulujeme.

MČR karate listopad 2018

Pod svazem FSKA probělo 24.11.2018 mistrovství České republiky v karate. Kobru Kladno v České Lípě reprezentovali žáci a junioři. Ne všichni se probojovali na nejvyšší mety. Přesto jsme získali v kata teamy bronzovou medaily (S. Rataj - T. Nguyen - V. Hout). V disciplíně sebeobrana - duo kata - si odvezli junioři stříbro (L. Pilát - J. Hradský). Úroveň závodů byla vynikající a všichni naši závodníci byli i přes drobné neúspěchy spokojeni. Bezva závody na konci tohoto roku.

Leon open Most - Ne Waza Jiu-Jitsu

21. září 2018 proběhly v Mostě závody v Jiu-Jitsu styl Ne-Waza. Limit byl do 18 let. Z Kladna se nás tam sešlo osm - závodníci a kouči. Organizace byla dobrá a tak se začalo bez zpoždění. Martin Svátek a Matěj Bratičák si vybojovali ve svých váhovkách zlato, Jakub Pipek stříbro a Tomáš Pipek bronz. Lucka Brokešová a bráchové Ondra a Dominik Čechovi udržovali dobrou náladu a koučovali. Už se všichni těší na říjnové závody v Chomutově.

Podpora MŠMT

Kobra Kladno, z.s. je  finančně podporována Ministerstvem školství, mládeže a  tělovýchovy. 

Karate pro děti a mládež na 14

Náš spřátelený oddíl karate  PANTER KLUB ČSBS  trénuje na 14. ZŠ v Kladně Kročehlavech, Ukrajinská 2447. V oddíle náboru cvičí děti od 6-ti let. Tréninky: Út a Čt od 16.30, vstup pergolou - od venkovního hřiště.

Rozpis tréninků 2018-2019

Letní škola Kobry 2018

<-Předchozí| Další ->

© 2010 Kobra Kladno | design & code Tivvit