Logo Kobry Kladno
Čech Akademy Black Belt
O Nás
karate
Karate
kickbox
Kickbox
Allkampf-jitsu SDS
Sebeobrana SDS
Brazilské jiu-jitsu
Jiu-Jitsu
karate
Workout
RSS kanál pro stránky KobraKladno.cz Kobra Kladno na Facebooku
Login:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto počítači
  • Přihlásit
info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Aktuality

Zkoušky v Kobře - 6.2018

Zkoušky Karate - proběhly 26.6.2018. Z 32 doporučených adeptů splnilo zkoušku celkem 22 karatistů.

Zkoušky Jiu-Jitsu Street Defence System - proběhly 25.6.2018. Doporučení na zkoušku dostalo 28 adeptů. Splnilo 15.

Gratulujeme všem úspěšným. Na Letní škole Kobry v srpnu mohou ti neúspěšní absolvovat opravný termín.

Letní prázdniny 2018

Info 1.pololetí 2018

* Karate závody 23.6. - Shikukai Cup 2018: Soutěž malých i větších bojovníků karate. Z našeho teamu je již přihlášeno 25 závodníků. Děti a mládež se utkají v tradičních i méně tradičních formách bojového umění. V případě pěkného počasí se bude většina disciplín odehrávat venku (plocha základní školy). Kdo pojede - odpovězte mailem.

* Prezidium Českého svazu karate: Od 1.1.2018 jsou bodyprotektory povinné pro kategorie dorostu, juniorů, U21 a seniorů a doporučené pro žactvo.

* Pro zájemce je možné přihlásit se i v průběhu školního roku na: Kickbox /Sebeobranu SDS / Karate / MMA / Workout. Více info - na trénincích. 

* Páteční tréninky: 1. Karate TOP-team od 16.30 hodin / 2. Workout od 17.30 hodin

  MMA    Spaaringové semináře ( Fighting / Kick / Brazilské Jitsu) -  vždy v pátek 18.30 - 20.00 a v pondělí od 20.00.

Fighting-Grappling Letňany 2018

V neděli 6.5. 2018 jsme vyrazili na soutěž Jiu-Jitsu, tentokrát do Letňan. Konkurence byla opět mezinárodní. Rakousko, Polsko, Slovensko a samozřejmě závodníci z Čech a Moravy. Náš závodní tým Kobra Kladno ve složení Šimon Rod, Johana Ernestová, Matěj Bratičák, Lucie Brokešová a Michal Hevessy, celkem dobře navázal na nedávné úspěšné závody v Kolíně.

Šimon - 4. místo fighting kadeti 12-14 let do 50 kg a 4. místo Ne vaza Gi (nutno říct, že Šimon sbírá především zkušenosti, teprve začíná soutěžit, ale je vidět posun.)

Johanka - možná působí jako éterická bytůstka, ale je to bojovnice a na svých druhých závodech (podobně jako Šimon) získala 3. místo v Ne vaza Gi v kategorii juniorky 15-17 let do 55 kg. 

Matěj - se vyhecoval a s přehledem ovládl svojí kategorii Fighting junioři do 16 let. Tedy 1. místo. Na závody se pod dohledem trenéra Aleše Hrácha pečlivě připravoval a ve finále porazil i soupeře z Chodova, se kterým dřív několikrát prohrál. 

Michal - si nenechal ujít 1. místo. Jeho srdcová záležitost je kickbox, ale do tréninku si zařadil i grappling (no Gi), tak se jel taky potahat. Nutno říct, že měl v sobotu závody v Kick boxingu, kde získal bronz a hned v neděli nastupoval do Fightingu Muži do 21 let.

Lucka - byla ráda, že zde byly i závodnice její kategorie - nemusela (jako v Kolíně) do kategorie s chlapy. V disciplíně Ne vaza Gi získala 2. místo. Stejnou medaili získala i v disciplíně Ne vaza No Gi, kde nakonec v posledním vypjatém zápase porazila soupeřku, se kterou prohrála v kategorii v Gi. 

Další soutěže v Jiu-Jitsu a Fightingová liga nás čekají po prázdninách a do června se na trénincích začneme maximálně věnovat přípravě na vyšší technické stupně. Aleš

Letní škola Kobry 2018

ISA Czech open Kolín 2018

Turnaj pod hlavičkou ISA Czech open 2018 proběhnul v sobotu 14.4. v Kolíně. Fighteři z Kobry Kladno se v mezinárodní účastí (Chorvatsko, Rakousko, Srbsko) neztratili. Bojovalo se v disciplínách - fighting, fighting lowkick, newaza Gi, newaza No-Gi a sportovní sebeobrana.

Tomáš Pipek 2. místo Ne waza Gi žáci -35 Kg

Jakub Pipek  2. místo Fighting 12-14 let -65 Kg a skvělé 1. místo Ne waza Gi -59 kg 

Šimon Rod    2. místo Ne waza Gi 12-14 let -49 Kg. Šimon potřebuje nabýt zkušenosti. 

Matěj Bratičák 3. místo Ne waza Gi / a skvělé 1. místo Fighting junioři 15-17 let -62 kg. Matěj jde závod od závodu nahoru – přibral do tréninku posilování a na těchto závodech se perfektně technicky a hlavně fyzicky prosadil. V semifinále si rychle poradil i se závodníkem Srbska s černým pásem a dostal ho na škrcení. A k tomu ještě 3. místo v disciplíně Ne waza Gi. 

Tomáš Chvátal 1. misto Fighting junioři 15-17 let -69 kg.                 

Johana Ernestová 1. místo Ne waza Gi juniorky -50kg. Byly to její první závody, ale připravovala se na ně několik měsíců. Dřela jak techniky, tak rychlost. Ve finále dokonce porazila závodnici s černým pásem.

 

Lucie Brokešová neměla zde soupeřku a tak sama požádala o zapsání mezi chlapy. Vyplatilo se jí to. Lucka je velmi silový typ a nic nikomu nedala zdarma. Sáhla si na stříbro. 2. místo v mužích do 69 kg je „supr“.

Evropský turnaj v karate Karlovy Vary

Evropský turnaj v karate, pořádaný svazem ČAOKK proběhnul 31. 3. 2018 v Karlových Varech. Kobře Kladno se velké konkurenci dařilo a naši závodníci si sáhli na medaile.

Na stupních vítězů (viz obr.) mladší žáci: Samuel Rataj - zlato a Vláďa Hout - bronz. Úspěšní byli také: Ondra Čech, muži - kumite bronz.. Viktor Miller, dorost - kumite zlato a kata bronz . Lukáš Pilát, junioři - bronz. Tereza Jańourová, juniorka - zlato.

Těsná umístění za medailovými posty v kata, tedy velice kvalitní výkony podali: Šimon Odlas - ml.žáci. Dominik Čech - st. žáci, Magda Fišarová - ml.žáci. Ondra Čech - muži.

Závody 2018

* V Karlových Varech proběhnul EVROPSKÝ ŠAMPIONÁT v karate, pod záštitou svazu ČAOKK. V discipíně kata byli výborní: Samuel Rataj, ml.žáci - zlato / Vláďa Hout, ml.žáci - bronz / Viktor Miller, dorost - bronz  / Lukáš Pilát, junioři - bronz. / Tereza Jańourová, juniorka - zlato. V kumite jsme měli pouze dva závodníky. Oba si sáhli na medaili - Viktor Miller, dorost - zlato / Ondra Čech, muži - bronz. 

*Brazilské Jiu Jitsu, Beroun, 24.3. ... bronz - Matěj Bratičák junioři do 69 kg.

*Kickbox,  Lovosice, 24.3. - Michal Hevessy (i po zranění) si sáhnul na bronz v Lightcontactu, junioři do 69 kg

*Wakizaši cup karate, Nymburk, 24.3. - Vláďa Hout stříbro v kata žáci, Timmy Nguyen - 4. v kata žáci, Lukáš Pilát - 4. v kata muži. Viktorovi Millerovi a Kubovi Hradskému se nedařilo, ale to je sport. Tak příště.

* Národní pohár 1 v karate - Č. Krumlov, 11.3. 2018: Třetí místo v kumite dorostu do 75 kg obsadil Viktor Miller. Další naši čtyři závodníci tolik neuspěli, ale jejich umístění ještě bylo na bodovaných pozicích.

Zkoušky karate 2018

Zkoušky karate v Kobře se účastnili žáci na základní stupně do 7. Kyu. Proběhnul seminář na kterém se vybírali ti nejlepší. Ne všichni byli doporučeni.

Zkoušky Jiu-Jitsu Street Defence System únor 2018

K únorovým zkouškám se připravovalo celkem devět adeptů. Po dvou přípravných seminářích byli doporučeni jen tři. Všichni zkoušku zvládli. Kateřina a Květa na 9. Kyu a Tomáš na 5. Kyu. Příští zkoušky jsou plánovány na Letní školu Kobry v srpnu.

<-Předchozí| Další ->

© 2010 Kobra Kladno | design & code Tivvit