Logo Kobry Kladno
Čech Akademy Black Belt
O Nás
karate
Karate
kickbox
Kickbox
Allkampf-jitsu SDS
Sebeobrana SDS
Brazilské jiu-jitsu
Jiu-Jitsu
karate
Workout
RSS kanál pro stránky KobraKladno.cz Kobra Kladno na Facebooku
Login:
Heslo:
Přihlásit se trvale na tomto počítači
 • Přihlásit
info
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Aktuality

Mistrovství ČR v Jiu-Jitsu Plzeň 2017

Zlaté medaile:  Ondřej Čech - formy senioři / Tomáš Pipek - fighting žáci -32 kg / Michal Hevessy  -fighting junioři -65 kg

Stříbro: Jakub Pipek - fighting dorost -49 kg / Jakub Hradský - formy dorost 

Bronz: Tomáš Pipek - grappling žáci  -32 kg /  Viktor Miller - formy dorost / Jakub Pipek - grappling dorost -49 kg

Info zima 2017

* Seminář Jiu-Jitsu SDS: Pondělí 18.12. od 16.00 hodin (do 19.00) - příprava na zkoušky.  Držíme palce těm, kteří svou půlroční až roční přípravu předvedou tak, aby byli doporučeni a své umění přetavili do vyššího technického stupně pro sebeobranu    Street Defence System.

  * MČR karate - 2. 12. 2017 K. Vary. Nominovaní: Viktor Miler, Tereza Jaňourová, Jakub Hradský

* MČR Jiu-Jitsu 2017 Plzeň - sobota 4.11.2017 - 3x zlato, 2x stříbro, 3x bronz.

* Grand prix North Bohemia v karate - Ústí n. Labem 14.10.2017. Tereza Jaňourová - stříbro kata juniorky.

* Czech open - kickbox - Praha14.10.2017. Anna Břešťanová - stříbro Lightcontact juniorky do 55 kg.

* Závody v disciplínách Fighting a Grappling -  Tiger Cup 2017 - neděle 15.10.201 Chomutov. 10 medailí v grapplingu a fightingu z toho 4 zlaté.

 

Prague open 2017

Anička Břešťanová vybojovala v Praze v turnaji kickbox-lightcontact první místo ve váhovce do 55 kg.

Zkoušky Jiu-Jitsu Street Defence System prosinec 2017

18. 12. 2017 proběhly v Kobře Kladno zkoušky na vyšší technické stupně v sebeobraně  Street Defence System. Seminář, kterého se adepti předtím účastnili, ukázal, že ne všichni jsou dostatečně připraveni. Doporučeni na zkoušky byli jen někteří - převážně začátečníci. 16 adeptů splnilo veškeré požadavky ze zkušebního řádu SDS a tím si také nadělilo malý dárek pod vánoční stromeček. Další zkoušky jsou plánovány pro pokročilé studenty na únor.

Tréninkové hodiny Kobry

Akademické mistrovství ČR v karate 2017

Těsně před letními prázdninami 2017 proběhlo Akademické Mistrovství České republiky v karate. Je to soutěž pro karatisty, kteří studují na vysokých školách. Z celé republiky se sjelo téměř sto závodníků. Ondra Čech se týden předtím domluvil přes facebook a dal dohromady tříčlenný team pro zápas kumite.

Sáhli si na stříbro a stali se tak vicemistry pro tento rok. Od zlata je dělila jen malá chyba. Jejich postup byl náročný, neboť váhově byli všichni tři na nejnižší úrovni. Přesto bojovali proti o hlavu větším a daleko hmotnějším soupeřům dravě jako sršni. Finálové boje prohráli jen o bod. Je příjemné, že i v akademickém prostředí je kobrácké bojové umění na vysoké úrovni a reprezentace města Kladna, jako našeho partnera, je výborná.

  WKU-Evropský šampionát v kickboxu 2017

  Mistrovství bylo rozděleno do dvou dnů. Pátek byl věnován především polokontaktním disciplínám – zde jsme se účastnili i my z Kobry Kladno. více-viz příloha níže

 • PDF ME_WKU_2017_Liberec
 • KOBRA a akce

  * Kickbox - Bohemia open Praha - 1x zlato a 3x stříbro.

  * Pražský pohár v karate - 1x zlato a 4x bronz - dobrý výsledek našeho družstva.

  * Na Leon open jsme získali v lightcontactu (1. dubna) dva bronzy, dvě zlata a jedno stříbro.

  * ISA Czech Open Fighting  a Grappling - v 7 lidech jsme si v sobotu 25. 3. 2017 odvezli 9 medailí.

  * SAP Liga, 4.kolo (25.3.) - jedno první a dvě druhá místa vybojovali naši fighteři v Lightcontactu.

   Pražský přebor v karate 2017

      . . . již na začátku je nutno poznamenat, že tyto závody byly pro Kobru úspěšné. Určitě i díky pátečnímu tréninku, který si vzal sám náš hlavní trenér Pavel. Řešila se taktika pro dané závody, a proto závodníci podali ještě lepší výkon než kdy předtím. Náš osmičlenný tým byl ve složení Týna – Majda – Štěpánka – Šimon – Timmy – Sam – Lukáš – Terka.                        . . . více viz příloha

  • PDF PP_2017
  • Letní kemp Kobra 2017

   Sebeobrana

   Jiu-Jitsu SDS zkoušky 2016

   Zkoušky na vyšší technický stupeň v Jiu-Jitsu Street Defence System splnilo z původních třinácti,10 adeptů. Všichni byli velice dobře připraveni i díky intenzivní přípravě mimo tréninkové hodiny. Poděkování patří trenérům - hlavně Alešovi Hráchovi za profesionální přístup při výcviku.

   Mistrovství ČR v karate 2016

   MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V KARATE 2016 - proběhlo v sobotu a neděli 3.- 4.12.2016 v Praze pod hlavičkou Českého svazu karate. Závodníci se na něj museli v průběhu celého roku nominovat ve čtyřech národních pohárech nebo z Krajského mistrovství. Kobra letos „zdvihla“ svou fyzickou a technickou přípravu a díky tvrdším tréninkům se nominovala celkem do šesti disciplín. Nakonec pro nemoc a pracovní zaneprázdnění odjeli na závody pouze dva – Terka Jaňourová a Lukáš Pilát.

      Turnaj probíhal v Podvinném Mlýně. Hala byla obrovská a o dost moderní oproti těm, na které jsme všichni zvyklí. Bylo zde 6 tatami s tím, že jedno bylo na vyvýšeném pódiu, kde se odehrávaly finálové bloky, které se živě přenášely Českou televizí.

      V sobotu nastoupili na scénu junioři, muži, ženy a masters. Terezie nás reprezentovala v kategorii juniorek - kata. Atmosféra v celé hale byla hodně napjatá. Tréma stoupala. Terka vyhrála v prvním kole 5:0 a tak z ní trochu opadla nervozita. Ve druhém kole ji ovšem porazila soupeřka, která na sobě celý rok hodně zapracovala. Přesto se Terka dostala až do repasáže o medaile.  Její letošní ustavičná soupeřka ji však technicky překonala a odsunula ji na 4. místo. Terka se ale nevzdává a příští rok jí to musí vrátit.

      V neděli byli na programu žáci a dorostenci. Za Kobru jsme měli v katách Lukáše Piláta. V úvodním kole „jel“ svou nejlepší mistrovskou katu shotokan - Jion. Proti němu nastoupil kluk, který cvičil styl Goju-ryu. Přesto, že Lukáš zacvičil katu se všemi detaily, prohrál 4:1. Čekali jsme na případnou repasáž, ale jeho soupeř se bohužel nedostal přes další kolo. Lukáš tedy po prvním kole skončil. Ale je veliký úspěch, že se na tak velkou soutěž dostal, i přes to, že aktivně závodí necelý rok, a stejně jako pro Terku je to pro něj závazek na příští rok.

      Doufáme, že rok 2017 bude zase úspěšný a pojede nás mnohem víc! Terce a Lukášovi gratulujeme k výborným celoročním výsledkům.

                                                                                                                                               T&spol.

   Sebeobrana pro všechny

   Na sobotu 19.11.2016 byl instruktor sebeobrany StreetDefenceSystem Pavel Čech z Kobry Kladno pozván na celorepublikový sraz cvičitelů České asociace sportu pro všechny (MR ČASPV) jako lektor pro výuku v krizových situacích. Akce probíhala ve Žďáru nad Sázavou.

     Ve spolupráci s pražským instruktorem Davidem Vlkem si rozdělili přes 120 zájemců ve všech věkových kategoriích. V několika hodinovém aktivním procvičování vybraných sebeobranných akcí a krátkými teoretickými výklady se účastníci seznámili, jak se nedostat do stresové situace a když už, tak jak ji co nejlépe zvládnout.  

   Úhyby, odsuny, jednoduché kryty a protiakce, vycházející z vrozených lidských pohybů si většina celkem dobře osvojila a tak zbylo dost času na výklad trestního řádu. Z psychologie obrany se cvičenci seznámili jak reagovat na agresora. Pro většinu přítomných to byly úplně nové informace a ještě dlouho po ukončení semináře se cvičitelé obraceli na instruktory s konkrétními otázkami. Ovšem – nebylo moc času a tak na příštím setkání, které organizuje duch této organizace paní Dobromila Růžičková, se ke všemu lze vrátit.     

   Národní pohár karate dorost 10.2016

   Národní pohár (Česká Lípa) byl opět silně obsazen. Tři dorostenci z Kobry sice nepřivezli medaile, ale nasbírali bodová ohodnocení do postupové tabulky na Mistrovství republiky. Terezie Jaňourová - Jáchym Dimov - Lukáš Pilát.

    Mistrovství Evropy Fighting 2016

    Závodníci předvedli bojovné nasazení, vytrvalost a urputnost. Samozřejmě i technické finty, které jim trenéři předali. To jim vyneslo tři tituly mistra Evropy a celkově 6 medailí

   • PDF ME_Fighting_2016_Kolin
    • Karate memoriál Praha 2016

     Z prvních závodů po prázdninách byla velká radost. Viz článek níže.

    • PDF MJF9_2016
    • Karate - Ústecký přebor 2016

        Blíží se letní prázdniny 2016 a my jedeme na poslední letní závody v karate. Náš závodní tým se tentokrát objevil na Ústeckém krajském přeboru v České Lípě, pořádaném klubem Sport Relax, kterému patří poděkování za skvělou časovou organizaci těchto závodů. Všechno proběhlo přesně podle harmonogramu. Přebor začínal slavnostním nástupem klubů, kde byly jednotlivě představeny. Poté zahájil hlavní rozhodčí pan Janda soutěž v maximálním duchu fair play.

        Klasicky, jako na každých jiných závodech, se začínalo těmi nejmenšími. V našem zastoupení to tentokrát byli Šimon Odlas a Timmy Nguyen. Timmy zacvičil skvěle až do samotného semifinále! Dále však se rozhodčí přiklonili na stranu jeho soupeře a tak se Timmy dostal do boje o bronzovou medaili díky repasáži. Zde se mu vedlo, hravě si se všemi poradil a domů si tak odvážel krásné 3. místo!

     Šimon nastupoval ve stejné kategorii jako Timmy. Vzhledem k Šimonově dobré formě se dostal až do 2. kola, kde vypadl se soupeřem, který se dostal poté až do finále a tak měl Šimon šanci ještě v repasáži ukázat, co v něm je. Vedl si opravdu dobře, ale soupeř byl lepší. Trenéři určitě vědí, co ještě zlepšovat a to nejen u Šimona.

     V další kategorii starších žáků nás zastupoval David Čacký, který měl už od rána dobrou náladu, a když nastoupil na tatami, rozhodně jí neztratil. Katu zacvičil, jak nejlépe mohl, ale bohužel to nestačilo. Hodně se od minulých závodů zlepšil a když to takhle půjde dál dosáhne i na vyšší příčky. 

     Na další starší kategorie nastupovali Lukáš Odlas, Tereza Jaňourová a Ondra Čech. Terka v juniorkách zabojovala a dostala se do kata finále, kde získala stříbrnou medaili. V ženách prohrála v semifinále se stejnou soupeřkou 2:1. Stále je co zlepšovat. Lukáš se v juniorech prodral až do bojů o 3. místo. Ale na medaili nedosáhl.

     Ondra nastoupil v kategorii kata muži a zadařilo se. Prošel všemi koly bez úhony a dostal se až do finále. Tam narazil na specialistu na kata. A tak si Ondra domů odvážel stříbro!

     Co se týče kumite, zastupoval nás tentokrát pouze Lukáš Odlas, který si vybojoval stříbro.

     Všem zúčastněným gratulujeme k úspěchům!                                                                                                          

                                                                                                                              T @ spol.

     Karate na 14. ZŠ Kročehlavy

     Kobra Kemp 2016

       KOBRA KEMP KLADNO 2016   - termín 8. - 12. srpna 2016. Letní soustředění našich týmů letos proběhlo v Kladně. Sraz byl ráno v hale bios (ČABB). Cvičilo se hlavně venku. Počasí bylo dost nestabilní, ale všichni jsme na něj byli připraveni. Důraz dávali instruktoři na silové a rychlostní testy. Probíhala příprava na závody a tak si účastníci kempu sáhli pro energii dost "hluboko". Na zkoušku tentokrát nikdo nebyl vybrán, ani z karate, ani z jiu-jitsu nebo kickboxu. Uvidíme jak se budou připravovat od září. Snad někdo bude doporučen na předtermín - prosinec 2016. Ve středu a čtvrtek se kladenským fighterům věnovali mistři bojových umění sensei Lohr z Mělníka a sensei Horáček z Tanvaldu. Ve středu večer jsme se s nimi sešli v restauraci na Sítné a mohli jsme si s nimi popovídat i jinak než na tatami. V pátek odpoledne bylo vyhodnocení. Ti nejlepší si odnesli za své výkony a přístup k tréninkům veřejnou pochvalu a sladkou odměnu.

      Pražský přebor v karate 2016

      V sobotu 4.6.2016 se v Praze konaly krajské přebory - o postup na Mistrovství České republiky v karate. Závodů se zúčastnilo přes 170 závodníků z 20 klubů. Vzhledem k tomu, že jsou to jedny z posledních předprázdninových závodů, jsme se na ně vydali v počtu 16 závodníků.

     • PDF Prazsky_prebor_2016
     • Národní pohár žáků 2016 Lovosice

      Sobota 11.6.2016 / Lovosice /  Národní Pohár žáků v karate.

      Národní poháry jsou vždy velice dobře obsazené turnaje a pokud máte natrénováno a v neposlední řadě notnou dávku štěstí, můžete se ziskem bodů za umístění v turnaji nominovat na MČR...to je cíl všech malých karatistů.

      Do Lovosic odjeli z Kobry Kladno Adam Sulejmanov, Timmy Nguyen Tien Thanh, Kristýna Valešová, Samuel Rataj, Jakub Hradský, Viktor Miller a Jáchym Dimov. 

      První nastoupil Timmy. Předvedl katu a vůbec ne špatně. Jenže kouč tušil, že je zle....a taky jo. Malé zaváhání při nástupu a je to konec nadějím na postup do dalších kol. Podobný osud potkal i Týnu a Adama. "V závodním karate jsou teprve na začátku a vybroušení diamantu také chvilku trvá. Dneska neměli svůj den. Nervozita a atmosféra velkých závodů dokáže s dušičkou malých začínajících bojovníků a bojovnic udělat hodně. "Omlouval jejich vyřazení kouč. 

      Viktor a Sam už mají něco za sebou. Bohužel se oběma nepodařilo dostat dále. Prohráli těsně 2:1 na body. Ještě jsme ale měli dalšího zkušeného kataře - Kuba Hradský zatnul zuby a začal procházet startovním pavoukem vzhůru. Dostal se až do čtvrtého kola! (a ještě to nebylo finále, tolik soutěžících v kategorii bylo), kde podlehl budoucímu medailistovi. 

         Smůla se nám lepila na paty v katách, v kumite to snad bude lepší. Zde nastoupil Jáchym a Viktor. Jáchym si nevedl špatně, ale nedokázal úplně zužitkovat to, co natrénoval a vypadává s pozdějším bronzovým medailistou. Viktor v prvním zápase tahal za kratší konec a prohrál o bod. Nic méně jeho soupeř se dostal do finále a to znamená repase a boj o třetí místo. V tvrdém zápase nakonec urval vítězství pro sebe a získal bronz. "Příjemná tečka náročného dne" okomentoval jeho výkon kouč Aleš. 

                                                                                                                                       A@spol

      Grand prix-karate Ústí n. Labem 2016

      V sobotu 14. 5. 2016 se konala mezinárodní soutěž Grand Prix v Ústí nad Labem. Závodů se zúčastnilo 275 závodníků celkem z 8 zemí. Náš klub Kobra Kladno zastupovali Samuel Rataj a Terka Jaňourová. Ten den se soustředili na disciplínu kata.

      Sam (ml. žáci 10-11 let do 7.kyu) nastoupil brzy po úvodu turnaje. Vyhrál dvě kola - své katy cvičil opravdu na jedničku. V třetím jej porazil budoucí finalista. Malý neúspěch, ale dobré v tom, že se Sam dostal do repasáže – boj o třetí místo. Soupeře zde bez problému porazil a odvážel si ze závodu krásnou bronzovou medaili.

      Terka startuje v kategorii juniorky. Využila i možnosti přihlásit se i do kategorii ženy a tak neváhala. V juniorkách se dostala až do finále. Zde jí ale porazila německá reprezentantka a tak Tereza získala stříbrnou medaili.

      Ve vyšší kategorii (ženách) ji v závěru bojů těsně porazila opět Němka (2:1). I tak měla Terka radost. Posledním zápasem si mezi ženami vybojovala 3. místo a to je ve velkém mezinárodním turnaji úspěch.

                                                                                                                                                          T @ spol.

       Wakizaši Cup 2016 karate

       Ondra v disciplíně kata předvedl skvělé techniky ve výskoku. Předchozí týden bylo závodní družstvo pod dohledem hlavního trenéra." Možná" i proto někteří podali velice dobré výkony.

      • PDF Wakiz_2016
      • Ústecký pohár v karate

       Ve Sportovní hale TJ Lokomotiva v Lounech se 7.5.2016 konal Ústecký regionální turnaj v karate. Kobra měla jedenáct závodníků – hlavně kategorie žáků a dorostu.

       V prvních kolech kata se moc nedařilo Oldovi Pulcovi, Štěpánce Studničkové, Davidu Čackému, Vojtovi Dianovi, Týně Valešové a Viktoru Millerovi. Šimon Odlas, Lukáš Pilát a Samuel Rataj se dostali do semifinále a obsadili ve svých kategoriích čtvrtá místa. Stříbrnou medaili v seniorkách získala Tereza Jaňourová.

       V kategorii kumite to nevyšlo Jáchymovi Dimovi (st. žáci). V. Miller si přece jen vybojoval medaili - stříbro a Tereza si ke stříbru přidala zlato. Koučoval Ondra Čech

       Pohár Nadějí 2016 - karate

       V sobotu 9. 4.2016 se v České Lípě konal 21. ročník Poháru nadějí.  Na závodech bylo 270 závodníků z více než 30 klubů z České republiky. K naší základní sestavě - Kuba, Ondra, Terka, Felix, Viktor, Sam a Lukáš  se přidali nováčci - Lukáš Pilát, Vojta Dian a Šimon Odlas. Startovali jsme ve 20 kategoriích a celkově jsme přivezli 3x bronz a 3x stříbro – takže závody pro nás byly úspěšné.

       První se na řadu dostali ti nejmenší, což v našem případě byl Šimon Odlas, který startoval ve 2 kategoriích kata. Zacvičil bez chyby, ale soupeře s mistrovskou katou nepřekonal. Ten se později stal vítězem této kategorie. Jako druhý na řadu přišel Samuel Rataj. První kolo vyhrál, ale bohužel ve druhém už mu došel dech. Další na řadu přišli Lukáš Pilát a Vojta Dian. Byly to jejich první větší závody. Přesto na nich nebyla znát skoro žádná tréma. Oba zacvičili velice dobře, ale na zkušené soupeře nestačili.

       Další - v kategorii starší žáci -  nastoupili Viktor  MillerKuba Hradský. Viktor vypadl hned v prvním kole. Zato Kuba se dostal až do semifinále. Tady se mu již nedařilo a tak čtvrté místo ve velké konkurenci také není až tak špatné.

       Lukáš Odlas to zkusil nejen ve své kategorii dorostenci, ale přihlásil se i do juniorů. Na boj o medaile však nedosáhl.

       Tereza Jaňourová startovala v kategoriích juniorky a ženy. V juniorkách vypadla v prvním kole s pozdější vítězkou. Ta ji však vytáhla do repasáže a Terka si uhájila bronz. V ženách se jí vedlo lépe a získala stříbro.

       Jako poslední na řadu přišel Ondra Čech, podle ostatních a i podle videa, která jsme natáčeli, bylo vidět, že se od minulých závodů hodně zlepšil. Přesto to na medailové pozice nestačilo.

       Po poledni byla na programu byla disciplína kumite - volný zápas.

       Viktor Miller si vedl skvěle. Bojoval, co to šlo. Dostal se do semifinále, kde neuspěl. Tak alespoň dobré čtvrté místo. Felix Altenburg si svým rychlým stylem šel po medaili a na bedně mu předali stříbrnou.

       Poprvé na závodech v kumite si zasoutěžila i Tereza Jaňourová a její bronz byl velkou odměnou.

       Jako poslední se opět na řadu dostal Ondra Čech. Ve finále měl trochu problém - po 9s rozkopl svému soupeři obočí technikou Ura-mawaši-geri. I po napomínání rozhodčím  dosáhl na stříbrnou medaili.

       T. @spol.

        Fighting Liga 2016

        V sobotu 16.4.2016 proběhlo v Chomutově 2. kolo české fightingové ligy. Kobru Kladno zastupovali:

        Adam Pech startoval v kategorii ml. žáků. V prvním zápase s přehledem zvítězil, ale pak jako by ho někdo vyměnil. Postupně mu odešla „fyzička“ a bojovnost utekla oknem. Ještě se dostal do semifinále. Byla to těsná prohra na body a tedy nepopulární bramborová medaile. 

        Tomáš Chvátal nastoupil v kategorii starších žáků -57 kg. Dva zápasy vyhrál s přehledem, ovšem finálový soupeř byl silově dobře připraven. Tomáš však měl skvělého kouče Aleše, kterého na slovo poslechl. Během zápasu postupoval takticky podle jeho rad. A tak po finálovém duelu zvedá rozhodčí ruku našemu borci a to znamená zlato

          Celkově jsme tyto závody pojali jako přípravu před mistrovstvím Evropy, které se bude konat v květnu v Kolíně. To bude jiné "kafe".

       • Fight_2016_1
        • MČR karate ČAOKK

         . . . další na řadě byl Kuba - zajistil si svým výkonem 2.místo. Zlato mu uteklo jen o kousek. Předposlední z nás Terka nastupovala ve dvou kategoriích, ve své - dorostenky a přihlásila se i do juniorek. Kvalitním výkonem se v dorostu vypracovala na první místo. Dařilo se jí i ve vyšší kategorii - porazila i juniorky s černými pásy. Celkově jí to vyneslo dvakrát zlatou medaili. Z šampionátu si odnášela titul dvojnásobný mistr republiky. Jako poslední nastupoval Ondra a také ve dvou kategoriích. V první – juniorské - se mu zadařilo a dosáhl na bronzovou medaili.      Více viz příloha.

        • PDF MCR_CAOKK_2016
        • Vánoční turnaj v karate ve Slaném

         V sobotu 19.12.2015 nás pozvali naši přátelé z oddílu Shotokan Karate-Do Slaný, abychom se zúčastnili tradičního Vánočního turnaje. Rádi jsme pozvání přijali a vyrazili v hojném počtu do Sokolovny ve Slaném. Někteří závodníci z Kobry jeli na závody poprvé - získávat zkušenosti. Velice rychle se adaptovali na "závodní režim" a potom překvapovali svými výkony i své trenéry. Odměnou, byla některým medaile, jiným dobrý pocit, že si zacvičili s ostatními a nasáli trochu atmosféru závodů. 

         Do bojů o cenné kovy v disciplíně Kata se vrhli: Madlenka Fišarová, Markéta Čacká, Kristýna Valešová, David Čacký, Timmy Nguyen, Adam Sulejmanov, Vojta Dian, Pavel Petr, Lukáš Pilát, Tomáš Trojan, Sam Rataj, Viktor Miller a Terka Jaňourová.

         Timmy se předvedl v dobré formě a získal 1.místo v kategorii Kata ml.žáci 9. kyu

         Sam nechtěl zůstat pozadu a vybojoval také 1.místo v kategorii Kata ml.žáci 8-7. kyu

         Dalším kdo zabodoval byl Vojta, který získal 3.místo v kategorii Kata ml.žáci do 6. kyu

         Posledními, kdo si odvezl ze Slaného medaili, byli Lukáš a Pavel, kteří získali 1. a 2. místo v kategorii Kata st. žáci do 6. kyu. Všem závodníků gratuluji k jejich výkonům a rodičům děkuji za podporu. Aleš

         WORKOUT a BRAZIL JIU-JITSU-vánoční kurs

            team WO KOBRA   

         pořádal v hale bios (dójó ČABB) kurs pro veřejnost, který zájemce během vánočních prázdnin "nakopnul".  Kdo si řekl - konečně jedny vánoce nepřiberu a zlepším si kondici, tak to určitě dodržel. K tomu je navigoval jejich trenér Ondra.

         Začalo se od pátku 18.12. První hodina byla ve znamení testů. Přišlo 22 zájemců a rychle se rozjely testovací sady - kliky, tricepsové kliky, shyby, člunkový běh, přítahy na TRX, "prkno", výdrž ve vzporu na bradlech. Na konci se ještě projel kruhový trénink, vysvětlily se znovu zásady dodržování cviků a už většina "mazala" pod sprchu.
         Jen fighteři se přehodili do BJJ kimon a pokračovali v semináři brazilského Jiu-Jitsu. Následující dny se jelo jako v rychlíku a každý se snažil se sebe dostat maximum.

         kurs  BRAZILSKÉHO JIU-JITSU 

         byl v ty samé dny od 18.00 hodin, pod vedením Aleše (blue belt BJJ).

         Kobře Kladno byla v roce 2012 udělena licence pro oficiální výuku brazilského Jiu-Jitsu masterem Robinem Graciem -   "Gracie akademie"    

         První hodina - Jedenáct zájemců si na začátku dalo klasické rozcvičení BJJ a hned se vrhli na rozbor obranných technik. Druhá půlka tréninkové jednotky každého vyčerpala. Téměř bez přestávky probíhaly tréninkové zápasy. Přesto se ti "nejtvrdší" přesunuli rovnou z Dójó do kulturního domu na taneční parket.

         V dalších dnech se ukázala náročnost tréninku tohoto zajímavého stylu. Kdo vydrží, posune se blíže k vyššímu technickému stupni a samozřejmě i k lepšímu umístění na soutěžích.  

         <-Předchozí| Další ->

         © 2010 Kobra Kladno | design & code Tivvit