Aktuality

Info 2021

Info 2021

8. 5. 2021

Minulé pondělí jsme rozjeli venkovní tréninky. Sešlo se nás skoro třicet. Druhý den v úterý téměř čtyřicet a musím všechny pochválit. Zvládli jste to na jedničku. Zvláště začátečníci překvapili svým zájmem a úporností. Otestovali jsme si fyzickou kondici a připomněli si správnou techniku bojového sportu a umění.  10. a 11. 5. v pondělí a úterý pokračujeme - venku. Začátek je od 16.30 hodin.

2. 5. 2021

Konec lenošení - u někoho velké u někoho nepatrné. Začínáme všichni cvičit venku. Před tréninkem odevzdejte trenérovi Čestné prohlášení o absolvování testu. Více informacích máte v e-mailu. Sejdeme se v pondělí 3. 5. a v úterý 4. 5. od 16.30 hodin. Budeme mít první-rozjížděcí trénink u haly Bios. Připravte se na chladnější počasí. WC nelze použít. Přijeďte již ve sportovní obuvi a oblečení – Ne kimono. Lapy, box rukavice nebo chrániče na ruce s sebou.

Od středy má pršet, tak se v úterý domluvíme, kdy se opět sejdeme a případně rozšíříme tréninkové hodiny. Podle zájmu i na víkend.

Noví zájemci: Až budeme mít tréninky ve vnitřních prostorách (v Dojo), tak ještě během května-června pro vás uděláme mininábory - kickbox, karate, jiu-jitsu. Sledujte tento web.

26. 4. 2021

Jak budeme ještě v tomto školním roce trénovat? Určitě to vědí "ti nahoře", ale neřeknou. Ačkoli se počasí vylepšuje a rádi bychom cvičili i venku, přece jen to tak úplně nejde. Blíží se deštivé dny.

Letní soustředění Kobry - bude opět na Špičáku na Šumavě. Bezva prostředí, příjemné ubytování a skvělé jídlo. Termín: Neděle 4. až sobota 10. července 2021.

12. 4. 2021

S nástupem nového ministra zdravotnictví došlo mezi amatérskou cvičící a trenérskou veřejností k dalším nespokojenostem. Plakat nás ale nedonutí. Pokračujeme tedy dále v plnění Kobra testu. Ode dneška je mírně změněn. A dobrá zpráva - někteří medvídci se probudili ze zimního spánku a přidali se k testování. Je to malá, ale přece jen nějaká záplata na duši trenéra. S pozdravem "Buďte pozitivní, ale ne Covid".

6. 4.2021

Stále se dusíme v respirátorech a tak doufáme, že se tento týden dozvíme, jak budou otevřené školy. Od toho se zřejmě bude odvíjet, kdy budeme moci trénovat. Sledujte tedy vývoj ve sněmovně.

Kobra test - počet testovaných cvičenců se zlepšil a chválíme je. Ovšem je stále dost těch, kteří dělají mrtvé brouky. Možná je na prvních trénincích ani nepoznáme. Kila navíc a ztracená fyzička je určitě poznamená. Ovšem naši trenéři jsou otrlí a určitě je dostanou do formy. Ti, kteří plní testy budou mít přednostní možnost přihlásit se na zkoušky na "vyšší pásek". 

17. 3. 2021

Tak už ne roušky, ale respirátory. Zřejmě si páni nahoře řekli, že z našich malých sportovců začnou vychovávat samé řemeslníky, pracující v prašných provozech. Ne že by bylo řemeslníků (těch kvalitních) dost, ale tímto způsobem to naše ekonomika nevyhraje. Prý od poloviny dubna asi dojde k rozvolnění vládních opatření. Věřte nebo nevěřte. Já myslím, že spíše to druhé. Ale buďme pozitivní a možná naše víra v rychlé ozdravení národa se vyplní.

Naše heslo každého dne je „NEZAHÁLET“. V mailu máte tabulku KOBRA TEST, do které si budete zapisovat své výkony. Výsledky posílejte trenérovi Alešovi každý pátek nebo druhý den v sobotu. Po vyhodnocení si budete moci porovnávat své výkony s ostatními. Je však nutno být poctivý a psát skutečné výsledky - ale to je pro Kobráky normální. Až se sejdeme v dojo, určitě bude provedena kontrola. A možná bude i odměna. Vyhodnocování bude dle věku. Jestliže někdo, komu je třeba 8 let a udělá méně například kliků, než ten komu je třináct, neznamená to, že bude mít méně bodů. Pracujte na sobě, uděláte radost sobě, rodičům i nám trenérům.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Dekonta Město Kladno Středočeský kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy