O akademii bojových sportů a umění - ČABB

Kobra Kladno – bojová umění a sporty – pro ty, kteří mají zájem získat zkušenosti v oblasti bojových a sebeobranných aktivit a rozvíjet je. Tréninky probíhají v Dójo -  Čech Akademy Black Belt. Dójo je umistěno v hale bios v areálu zimního stadionu Kladno.

Programy Kobry jsou pro všechny věkové kategorie.

Děti od 6 let – Karate, Kickbox a Jiu-Jitsu
Disciplína, dodržování etikety, schopnost sebekontroly a zvyšování sebevědomí je také náplní pravidelných tréninků.

Junioři a dospělí
Pro juniory od 14 let a dospělé máme oddíly - Karate, Kickbox, Sebeobrana Jiu-Jitsu Street Defence System.

Pořádáme sebeobranné kurzy Street fight, Sebeobrana Street Defence System s výukou psychologie útočníka a psychologie napadeného.

Začít s bojovými uměními je možné téměř v jakémkoliv věku. Výběr je jen na vás - my vám určitě poradíme. Jste-li velcí individualisté a tíhnete k tradici, pak je to KARATE. Zde cvičí i začínající karatisté ve vyšším věku.

KICKBOX je pro ty, kteří dokáží zabrat jako buldog. U nás probíhá trénink pro sportovní přípravu a také kondičně (NO-CONTACT) – vhodný pro ženy a na snížení nadváhy.

BJJ - BRAZILSKÉ JIU-JITSU - myslíte si, že by vás mohl bavit zápas ve stoji v úchopu nebo zápas na zemi? Trénovali jste někdy judo? Pak je tento tvrdý sport pro vás. Zápasník BJJ nehledí na výšku ani na hmotnost protivníka - dokáže si s každým poradit. Propracovaný styl boje na zemi je výsledkem horkokrevných Brazilců. Kobra Kladno získala v roce 2011 certifikát    GRACIE ACADEMY    pro výuku BJJ od Mastera Robina Gracieho.

SEBEOBRANA SDS - na ulici a sebeobrana proti šikaně – to je sebeobrana STREET DEFENCE SYSTEM.

U nás naleznete profesionalitu, technickou vyspělost a odborné znalosti k výcviku všech věkových kategorií. A také vynikající zázemí pro trénink.

  • kulturnost prostředí
  • dodržování morálních zásad
  • důraz na fair-play
  • profesionální přístup ke každému cvičenci
  • soukromé tréninky pro intenzivnější vývoj osobnosti - tréninky s mistry bojových sportů a medailisty národních a mezinárodních turnajů

Svých žáků-cvičenců si vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám po letech pracovní kariéry vracejí a to často i se svými dětmi. Navštivte nás v našem Dójo Čech Akademy Black Belt v hale Bios u Zimního stadionu Kladno a sami budete moci naše kvality posoudit.

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

 ČECH AKADEMY BLACK BELT  -  ČABB

ČECH AKADEMY BLACK BELT - ČABB

Fotografie Kobry Kladno

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta