KOBRA KLADNO, z.s.

Kobra Kladno

Akademie bojových sportů a umění
Kobra Kladno logo

 Kobra Kladno  – bojová umění a sporty. Pro ty, kteří mají zájem získat zkušenosti v oblasti bojových a sebeobranných aktivit, rozvíjet je a pracovat na zlepšení svých fyzických a duševních kvalit.
U nás naleznete profesionalitu, technickou vyspělost, odborné znalosti k výcviku všech věkových kategorií a vynikající zázemí pro trénink.
Svých žáků - cvičenců si vážíme a největším vyznamenáním pro nás je,  když se k nám po letech pracovní kariéry vracejí a to často i se svými dětmi i vnoučaty. Vždyť Kobra existuje od roku 1985.
Seznámit se s námi můžete v našem dójo  Čech Akademy  Black Belt  v hale Bios - v areálu Zimního stadionu Kladno, ul. Hokejových legend 3368..

 Zápisy  do oddílů probíhají převážně v září a lednu. Zájemce o bojové sporty a umění však přijímáme i v průběhu roku. Mohou si zdarma vyzkoušet trénink. Více  informací získají od trenérů před nebo po tréninku.

VÍCE O KOBŘE KLADNO

Sporty a bojová umění

V naší akademii se věnujeme
VŠECHNY SPORTY

Napsali o nás

Jana Hradecká říká:

Do dojo Kobry Kladno vozím své dvě děti již třetí rok. Děti jsou čím dál samostatnější, mají velice dobrou fyzickou kondici a protože se věnují jiu-jitsu, myslím, že kdyby si na ně někdo troufnul zaútočit, dokázaly by se s přehledem ubránit. Součástí jejich výuky je i obrana proti šikaně a ta se na jejich škole přece jen občas objeví. Trenéři je na tyto situace psychicky připravují a probírají s nimi modelové situace, takže mi hned po tréninku předvádějí, co se učili.

VÍCE REFERENCÍ

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta