Aktuality

Czech Fighting Series - 2024 duben

Czech Fighting Series - 2024 duben

Sobota 13.4.2024, Spořice u Chomutova - Mezinárodní mistrovství České republiky International Czech Championship ČSAKJ 2024 - CFS 7.

Již po sedmé se konala soutěž bojových umění a sportů z řady Czech Fighting Series.

Kobru Kladno reprezentovalo 11 bojovníků a bojovnic, pro většinu to byla soutěžní premiéra a proto se úspěch cenní o to víc.

Martin Čermák - zlato hard kata, st. žáci

Josef Hloucal - zlato v kat. Ninja (10-12 let) Rumble.

S ním v kategorii soutěžil ještě:

Lukáš Hloucal - v zápase o 3. místo prohrál v prodloužení.
Ondrovi a Patrikovi Pospíšilům do bojů o medaile nakonec nezasáhli. Toto byla jedna z nejvíce obsazených kategorií (28 soutěžících) a dostat se do finále nebylo vůbec lehké.

Jakub Hradskýzlato, v hard kata muži 5.-1.kyu. Troufám si říct, že by porazil i všechny v kategorii černých pásů.

Přidal pak ještě grappling, kde v kat. muži -77 kg. prohrál těsně v zápase o konečné 3. místo.

Bára Müllerovástříbro - grappling juniorky -62 kg. Ve finálovém zápase nechala opravdu všechno (málem i ruku a nos). Pro Báru to byl velký úspěch, neboť nemohla v posledních měsících chodit na tréninky.

David Havlů je velký dříč a na tréninku jede od začátku do konce a nese to výsledky. V  kategorii grappling junioři -85kg zůstává po tuhém boji ve finále a získává stříbrnou medaili.

Elena Bucková zlato. Naprosto ovládla kategorii grappling juniorek -55 kg a ve finále si poradila s nebezpečnou soupeřkou, která před tím odsunula naši Karolínu Váňovou do bojů o třetí místo.

Karolína Váňová šanci o bronzovou medaili již nepustila a soustředěným výkonem ji nakonec vybojovala.

Jako poslední, po téměř celodenním čekaní na první zápas zasáhl do bojů o cenné kovy Patrik Váňa. Na první pohled by to do něj nikdo neřekl, ale zdání klame. O tom se hned přesvědčili všichni jeho soupeři v kat. grappling st. žáků - 65 kg, kde jeho výkon zdobila velká síla a správné načasování technik. To byla poslední zlatá tečka pro Kobru Kladno v této mezinárodní soutěži.                                         

Výkonný výbor Kobry Kladno blahopřeje všem našim účastníkům této soutěže a velkou gratulaci si zaslouží jejich trenér Aleš Hrách.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta