Aktuality

Info červen 2022

  Jáchym Dimov  si loňskými úspěchy vybojoval místo ve státní reprezentaci ve dvou kategoriích karate - kumite muži a kumite U21. 

* Letní škola Kobry - proběhne od neděle 21. 8. do soboty 27. 8. 2022 opět na Špičáku.

* Ukončení pravidelných tréninků Kobry:
 
  Přejeme všem našim příznivcům slunné a pohodové prázdniny a příjemnou dovolenou. 

Od 13. 6. 2022 jsou všechny pravidelné tréninky - Karate, Kickbox, BJJ, Jiu-Jitsu SDS - ukončeny. V případě, že si někdo domluví s trenérem ještě v červnu (případně v červenci) nějaké tréninky, je to možné. Zatím jsou tréninky vždy v úterý od 18.00 hodin - venku u haly bios.
Začínat budeme od pondělí 5. září 2022.

* Info Jiu-Jitsu SDS:
Tradičním zakončením školního roku jsou i zkoušky. Ukáže se, jak se kdo celoročně připravoval.
Po červnovém absolvování seminářů sebeobrany  Street Defence Systém  bylo z 31 adeptů doporučeno na zkoušku technické vyspělosti 14 lidí. Všichni splnili. Takže byla spokojenost nejen u nich, ale i u trenérů.
Příští zkoušky budou na Letním soustředění Kobra 2022.
Výsledek zkoušek: 10. Kyu – 3 adepti /  9. Kyu – 6 / 8. Kyu – 2 / 7. Kyu – 2 / 6. Kyu – 1.

* Info KICKBOX KOBRA:
Ve čtvrtek 9. 6. 2022 je poslední trénink kickboxu. Zkoušky na technické stupně budou na Letním soustředění (21. 8. – 27. 8. 2022).
Začínat budeme od úterý 6. září 2022.

* Info KARATE KOBRA:
V rámci přípravy na stupně technické vyspělosti proběhly dva semináře. Na tom druhém byli vybráni ti nejlepší na zkoušky - stupně technické vyspělosti. Z celkem 29 adeptů zkoušku splnilo devatenáct karatistů. Ostatní budou mít možnost skládat zkoušku na Letním soustředění (21. 8. – 27. 8. 2022).
Výsledek zkoušek: 10. Kyu – 3 /  9. Kyu – 7 / 8. Kyu – 1 / 6. Kyu – 3 / 5. Kyu – 2 / 4. Kyu – 2 / 3. Kyu – 1.
                    
Komise byla spokojena se všemi adepty, zvláště ocenila výkony na 5., 4. a 3. Kyu. Karatisté využili svou výbornou fyzickou připravenost a v mixu s technikami karate kihon, kumite a kata + předepsaný fyzický test, předváděli hodinový karate-koncert. Dalo by se říci, že někteří „měli“ i na vyšší technický stupeň.

Jak se úspěšně připravit na zkoušku: To závisí na pravidelné docházce, stálém vylepšování fyzické kondice, podávat stabilní dobré výkony na tréninku, absolvovat závěrečné semináře. A též se částečně přihlíží na výkony na sportovních zápasech.
V průběhu zkoušky musí adept neustále přesvědčovat zkušební komisi o tom, že splňuje podmínky zkušebního řádu, aby mu byl udělen vyšší technický stupeň.
Zkoušky jsou veřejné - rodiče a známí se mohou podívat na průběh a držet palce. Příprava na technické stupně a úspěšné absolvování zkoušky - to je cesta k mistrovskému černému pásu. Cesta náročná, ale pozitivně formující každého karatistu.

Info červen 2022

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta