Aktuality

ISA Czech open Kolín 2018

ISA Czech open Kolín 2018

Turnaj pod hlavičkou ISA Czech open 2018 proběhnul v sobotu 14.4. v Kolíně. Fighteři z Kobry Kladno se v mezinárodní účastí (Chorvatsko, Rakousko, Srbsko) neztratili. Bojovalo se v disciplínách - fighting, fighting lowkick, newaza Gi, newaza No-Gi a sportovní sebeobrana.

Tomáš Pipek 2. místo Ne waza Gi žáci -35 Kg

Jakub Pipek  2. místo Fighting 12-14 let -65 Kg a skvělé 1. místo Ne waza Gi -59 kg 

Šimon Rod    2. místo Ne waza Gi 12-14 let -49 Kg. Šimon potřebuje nabýt zkušenosti. 

Matěj Bratičák 3. místo Ne waza Gi / a skvělé 1. místo Fighting junioři 15-17 let -62 kg. Matěj jde závod od závodu nahoru – přibral do tréninku posilování a na těchto závodech se perfektně technicky a hlavně fyzicky prosadil. V semifinále si rychle poradil i se závodníkem Srbska s černým pásem a dostal ho na škrcení. A k tomu ještě 3. místo v disciplíně Ne waza Gi. 

Tomáš Chvátal 1. misto Fighting junioři 15-17 let -69 kg.                 

 

Johana Ernestová 1. místo Ne waza Gi juniorky -50kg. Byly to její první závody, ale připravovala se na ně několik měsíců. Dřela jak techniky, tak rychlost. Ve finále dokonce porazila závodnici s černým pásem.

 

Lucie Brokešová neměla zde soupeřku a tak sama požádala o zapsání mezi chlapy. Vyplatilo se jí to. Lucka je velmi silový typ a nic nikomu nedala zdarma. Sáhla si na stříbro. 2. místo v mužích do 69 kg je „supr“.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta