Aktuality

Letní kemp 2021

Letní kemp 2021

Letošní kemp jsme "rozjeli" již na začátku července. A opět na Šumavě. Po dlouhé, několikaměsíční době odpočívání na distanční výuce nebo "houm-ofisu", jsme se pořádně protáhli. Ladili se technické drobnosti pro vykonání zkoušek na tmavší pásek. Ti, kteří ukázali dobrou fyzickou kondici a technickou připravenost, byli na zkoušku doporučeni.

V Jiu-Jitsu Street Defence System se nadmíru skvěle připravili čtyři fighteři: Jakub P.- 3. Kyu, Jáchym D. a Dominik Č.- 7. Kyu a Jakub H.- 6. Kyu. Zkušební komise vysoce ocenila jejich přesné a výbušné techniky sebeobrany a také nadprůměrnou fyzickou zdatnost. To ještě zkoušení zpečetili v závěru - předvedli tvrdé, ale korektní zápasy ve Fightingu a Brazilském Jiu Jitsu.  

V kickboxu uspěli: Apa M.- 6. Kyu a Oliver O.- 8. Kyu.

Oblíbená tradiční „FORSAGE TUKŮ“ - nebyla povinná, přesto se každé ráno v 7.00 hodin sešlo 12-15 kluků a děvčat. Po třičtvrtě hodině, celí mokří od potu a občas i deště, se rychle běželi osprchovat a v 8.00 si každý nabíral - co hrdlo ráčilo - ze švédských stolů.

Velký dík patří trenérům Aleši Hráchovi a Ondrovi Čechovi (black belts) za náročnou týdenní práci a skvělý kamarádský přístup ke všem účastníkům Letní školy 2021.

Pěkné pokoje, spoustu dobrého jídla a přátelský přístup k naší skupině z Kladna - za to děkujeme šéfovi penzionu, Markovi. Takže za rok se u něho zase sejdeme - koncem srpna.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta