Aktuality

Letní škola Kobry 2022

Letní škola Kobry 2022

Kempem 2022 jsme ukončili tréninkový školní rok 2021-22 (zkouškami na vyšší technický stupeň) a zároveň byl kemp přípravný na další aktivity Kobry Kladno (fyzickou a technickou zátěží – v třífázovém až čtyřfázovém tréninku).
Předposlední srpnový týden se téměř čtyřicet fighterů sjelo na Šumavský Špičák. Kolem 16. hodiny jsme už byli všichni na místě a trenér Ondra Čech všechny seznámil s týdenním programem. Ihned poté započal úvodní trénink pro vyznavače karate, kickboxu, brazilského jitsu a sebeobrany SDS.
To už se těšili na večeři. Kuchaře Marka skoro všichni znali již z dřívějška. A tak věděli, že jídlo bude zase perfektní a ve velkém množství. Ještě že jsme měli neustálý pohyb. Jinak bychom se po kempu doma spíše kutáleli než chodili.
Ke štíhlosti přispěla oblíbená a již tradiční „FORSAGE TUKŮ“. Nebyla povinná, ale účastnila se jí většina přítomných. Ráno v 7.00 hodin se nejdříve vybíhalo na lesní okruh s převýšením a pak následovala dynamická „posilovačka“.
Po třičtvrtě hodiny se celí mokří, nejen od potu ale i deště a rosy, běželi všichni osprchovat. A po osmé hodině již ze švédských stolů rychle mizely snídaňové dobroty.

Počasí bylo oproti loňsku mnohem slunnější. Tak se hodně cvičilo venku a byly i výlet na rozhlednu a do okolí. Jen párkrát jsme využili sportovní halu u lanovky.

Koncem týdne proběhly i zkoušky. Ne všichni byli doporučeni. Z velkého množství se mohlo před odbornou komisi postavit jen osm nejlépe připravených.
V Karate uspěli na 8. Kyu: Matěj Karim, Petra Härtingová a Barnabáš Horáček.

V Kickboxu uspěli na 5. Kyu: Apa Maulisová a Dominik Čech.

V Jiu-Jitsu Street Defence System se dobře připravili a uspěli na 8.Kyu: Barbora Müllerová, Vojta Valeš a David Havlů.

Letní škole šéfovali Aleš Hrách a Ondra Čech (black belts) a patří jim velké poděkování za perfektní zvládnutí tréninků, skloubením různých bojových umění a sportu. Také si připravili spoustu her a testů. A přivítali jsme i našeho příznivce, senseie Jiřího Horáčka (5.DAN). Sensei byl i u závěrečných zkoušek (v komisi) a výkony „Kobráků“ velice ocenil.
Za rok se opět sejdeme a to již od pátku 30. 6. 2023.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta