Aktuality

Národní pohár karate-1.kolo

28. 3. 2015 proběhly v Kladně závody v karate. Národního poháru mládeže se zúčastnilo přes čtyřista karatistů z 53 klubů celé republiky. Kobra Kladno měla devět závodníků. Ve veliké konkurenci si většina nevedla špatně, ale na finále jsme přece jen nebyli dostatečně připraveni. Čtyři naši závodníci neprošli přes první kolo, ale další čtyři skončili na pátých bodovaných místech (Jakub Hradský, Terezie Jaňourová, Lukáš Odlas, Samuel Rataj). Jen Viktor Miller ukázal tvrdou přípravu a získal bronz v kumite ml. žáci do 41 kg a tak trenéři Aleš a Ondra byli celkem spokojeni. Vždyť v jednotlivých věkových a váhových kategoriích bylo v průměru 25 lidí. Sezóna je stále před námi a téměř každý týden máme naplánovanou soutěž, abychom se dostali na ještě lepší umístění.