Aktuality

Sportovec Kladenska za rok 2019

Sportovec Kladenska za rok 2019

   Kladenský deník ve spolupráci s okresní organizací České unie sportu a městem Kladnem zorganizoval vyhlášení nejlepších sportovců Kladenska. Slavnostní vyhlášení Sportovec Kladenska za rok 2019 se však z důvodu pandemie nemohlo vyhlásit za účasti veřejnosti. Termín byl 25.3.2020 a akce měla proběhnout v divadle Kladno.

   Do výběru byla nominována i naše Lucka Brokešová. Její skvělé sportovní výsledky z loňského roku nemohla porota přehlédnout a Lucie byla oceněna v disciplíně bojových sportů.

Top akcí pro Lucku byl zisk titulu dvojnásobné mistryně Evropy v brazilském Jiu- Jitsu, které se konalo v Ostravě pod asociací WOW.

   Lucka začínala v Kobře Kladno již v šesti letech. Nabírala zkušenosti v karate. Poté zkusila jiu-jitsu a dosáhla výborných výsledků. Nejvíce ji zaujal grappling. Excelovala na velkých závodech. kde s přehledem porážela i soupeřky z národní reprezentace. V posledních letech se začala více věnovat brazilskému jiu-jitsu a loni obdržela modrý pás. Pro zvýšení kondice si také prošla kickboxem.

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta