Aktuality

Tiger cup 10.2019

Tiger cup 10.2019

V sobotu 19.10. 2019 razila Kobra řádit na Tiger Cup 2019 do Chomutova. Soutěžilo se v disciplínách Hard forem (kata) kde nás reprezentovali v kategorii 12-14 let. Jakub Hradský, který naskočil do závodního kolotoče po delší zdravotní pauze s velkou chutí a došel si pro zlato. Ve stejné kategorii startoval i Vláďa Hout, který bral nakonec bronz

Jáchym Dimov bral též zlatou v kategorii + 15 let, z čehož měl velkou radost. 

Olda Pulec, Magdaléna Fišarová a Šimon Odlas skončili těsně pod stupni vítězů. 

 

Do dalších již zápasových disciplín Ne Waza a Fighting zasáhli Tomáš Pipek, který sice neurval žádnou medaili, ale v obou disciplínách byl nejmladší a nejlehčí a dost zápasil z velkým strachem. Postavil se mu a bojoval! "To nezvládne kdejaký dospělý. Zaslouží respekt a pochvalu!" : říká kouč Aleš. 

Jeho starší bratr Jakub Pipek dozrává v bojovníka a jak ve Fightingu tak v Ne Waza bral s přehledem zlato v kategorii 12-14let.

Další zlatou medaili přidává Tomáš Chvátal ve Fightingu v kategorii 15-17 let -73kg. A Eliška Trojáková při své fightingové premiéře zlato doslova vydřela. A v kategorii dívek 15-17 let ještě přidala stříbro v Ne Waza. 

Posledním bojovníkem (nikoliv výsledkem) byl Matěj Bratičák, který si došel respektive "doškrtil" se ke zlatu ve Fightingu 15-17let do 60kg. Podobným stylem získává zlato i v Ne Waza. A po dohodě s koučem zkusil Ne Wazu i o jednu váhovku výše tedy -66Kg. A po náročném finále bere nakonec stříbro

Sečteno a podtrženo pro Kobru úspěšný den v podobě 8 zlatých, 2 stříbrných a jedné bronzové medaile. 

Velké díky patří rodičům našich závodníků za všechnu podporu. A dále Jakubovi Nagymu, který začal cvičit v září a jel s námi jako fotograf. 

https://nagyj.rajce.idnes.cz/Kobra_v_chomutove/?

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Město Kladno Středočeský kraj Národní sportovní agentura Dekonta