Sporty > Brazilské Jiu-jitsu

Brazilské jiu-jitsu (BJJ) je bojový sport podobný Judu. Hlavním smyslem tohoto umění je naučit se efektivně bojovat na zemi i proti větším a těžším soupeřům a je tedy velice vhodným i pro sebeobranu. Spousta profesionálních MMA zápasníků si přibírají tréninky BJJ.

Co se zde naučím?

Naučíte se ovládat a využívat své tělo, jak překonat odpor soupeře společně s jeho kontrolou na zemi. Součástí každé hodiny jsou i volné sparingy, kde je možné si jednotlivé techniky vyzkoušet proti různě stavěným souperům.

Mám se bát?

Rozhodně ne! Hodiny jsou vedené tak, aby si každý odnesl co nejvíce a velký důraz je kladen na prevenci proti zranění.

Pro jaké věkové kategorie jsou kurzy vhodné?

Brazilské jiu-jitsu je možné trénovat od útlého až do pokročilého věku. Nezáleží zde totiž tolik na síle, jako na technice. Naše hodiny jsou rozdělené pro děti a mládež každé pondělí a středu od 16.00 a pro starší mládeš a dospělé v pondělí a středu od 19.00. Zároveň jsou volné sparingy každé pondělí od 20.00 a dle trenéra i v pátek od 17.00, na hale BIOS.

Kdo mě bude učit?

Hodiny jsou vedené zkušenými trenéry s více než 10-letou praxí s BJJ a zároveň přesahem na jiné bojové sporty a umění, jako je Karate, Kickbox a Jiu-jitsu. Výuka je proto uzpůsobena pro komplexní efektivitu jak z hlediska sportu, tak z hlediska sebeobrany a jejího použití.

Jak mohu přihlásit své dítě?

Nejjednodušší je, když zavoláte nebo napíšete trenérovi a domluvíte si termín návštěvy tréninku. Veškeré informace vám předá na místě. Info o místě a časech můžete najít v hlavním panelu v sekci "Tréninky". Pokud máte další dotazy, neváhejte nám napsat kliknutím na tlačítko "Více informací". Jednu hodinu máte zdarma. Oblečení - tričko, tepláky.

Brazilské Jiu-jitsu

Brazilské Jiu-jitsu

Seznam tréninků - Brazilské Jiu-jitsu

Název Začátek Doba trvání Dny v týdnu Tréninková hala
Brazilské Jitsu - sparing 20:00 90 minut Pondělí a Středa Sportovní hala BIOS
Brazilské Jitsu - sparing 17:00 120 minut Pátek Sportovní hala BIOS

Zajímají Vás další informace ?

Napište nám vaše dotazy, pečlivě s Vámi vše prokonzultujeme.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

Naši partneři

Akademii Kobra Kladno dlouhodobě podporují naši vážení partneři

Dekonta Město Kladno Středočeský kraj Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy